Kluge 294.5

Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 1 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč5 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 13 059 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 212 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma95 % • 5 145 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 641 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 463 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč90 % • 1 267 recenzíDalší informace

200 W
Maximální tloušťka řezu
15 mm

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Objednal jsem kráječ identický s předchozím (tehdy jako Zelmer Alexis Young) - praktický, rozměrově vhodný, pěkný design
  • , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

Je až s podivem, že po dvaceti létech si koupím úplně stejný výrobek. Jenom to logo bylo Zelmer. A že mě spolehlivě sloužil až do obroušení uhlíků.

mám zatím velice krátkou dobu, ale dobrý

Příkon
200 W
Maximální tloušťka řezu
15 mm

Multifunkční kráječ KLUGE 294.5. Velmi ostrý a odolný krájecí kotouč vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli nevyžadující ostření. Možnost dokoupení hladkého krájecího kotouče vhodného na sýr a šunku.

Plynule nastavitelná tloušťka řezu v rozmezí 0 - 15 mm

Výkonný a spolehlivý motor s příkonem 200W zaručuje v podmínkách běžné domácnosti velmi dlouhou životnost. Údržba přístroje je velmi jednoduchá. Krájecí kotouč je lehce odnímatelný a umožňuje tak rychle a bezpečně očistit všechny prostory a drážky štětečkem a vlhkým hadříkem. Také výměna krájecích kotoučů je velmi jednoduchá a rychlá.

Kráječ je vyroben z vysoce odolných plastů ABS, ušlechtilé německé oceli KRUP a dalších zdravotně nezávadných materiálů.

Jištění před nesprávnou manipulací. Spouštění přístroje se provádí zamáčknutím spínače a jeho posunutím do přední polohy. Zamezí se tak náhodnému spuštění přístroje např. dětmi, které zmáčnou vypínač. Dále má kráječ ochranu proti náhodnému vysunutí vozíku a bezpečnost zvyšují také gumové protiskluzové nožky.

Tácek na nakrájené potraviny je součástí základní výbavy kráječe.

Long Life výrobek. Při běžném domácím používání kráječ vydrží běžně 10  i více let. Naše firma je garantem záručního i pozáručního servisu. Garantujeme taky dlouhodobou dostupnost příslušenství a náhradních dílů. Viz souvísející zboží níže.

Vyrobeno v EU.

Garance 10 let opravitelnosti "Garance 10 let opravitelnosti" vám zaručuje, že na daný výrobek bude po dobu minimálně 10 let možné zajistit všechny náhradní díly, které budou navíc dostupné za rozumnou cenu a v autorizovaném servisu snadno a rychle vyměnitelné. Důvodem, proč se Kluge rozhodlo k tomuto kroku, je zejména boj proti znečišťování životního prostředí a proti nadměrné produkci odpadů, především plastů.Oprava či výměna náhradního dílu nesnižuje v žádném případě hodnotu vašeho výrobku, naopak pomáhá zhodnotit vaši koupi. Za vynaložené prostředky totiž získáváte spotřebič, který byl vyroben poctivě a bude vám dlouho a spolehlivě sloužit. Minimálně 5 krát déle, než je zákonem daná záruka, po jejimž uplynutí se stává oprava drtivé většiny dnešních spotřebičů zcela nerentabilní. Ať již z důvodu vysoké ceny náhradních dílů a jejich nedostupnosti, chybějící servisní dokumentace či velmi obtížné demontáže (používá se lepení místo šroubků apod.).S ničím z toho se u produktů označených logem "Garance 10 let opravitelnosti" zaručeně nesetkáte.

Důležité vlastnosti

Ostrý krájecí kotouč vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli nevyžadující ostření

Výkonný a spolehlivý motor s příkonem 200W

Plynule nastavitelná tloušťka řezu v rozmezí 0 - 15 mm

Snadné a bezpečné čištění, jednoduchá a rychlá výměna kotouče

Vyrobeno z odolných plastů ABS, ušlechtilé německé oceli KRUP a dalších zdravotně nezávadných materiálů

Dvoupolohové tlačítko zajišťující bezpečnou manipulaci

Tácek na nakrájené potraviny je součástí základní výbavy kráječe

Long Life výrobek - garance dlouhé životnosti

Možnost dokoupení hladkého krájecího kotouče vhodného na sýr a šunku

Základní parametry

Materiál

Plast

Materiál krájecího kotouče

Ocel

Bezpečnostní pojistka

Ano

Příslušenství k dokoupení

Hladký krájecí kotouč na sýr a šunku

Plynule nastavitelná šířka řezu 0 - 15

Maximální šířka plátku 15 mm

Rychlost otáčení krájecího nože 120 (+/- 15)

Maximální doba nepřetržitého provozu 10 min.

Celkový příkon 200 W

Výška v obalu 23,9 cm

Šířka v obalu 37,5 cm

Hloubka v obalu 23,7 cm

Hmotnost v obalu 3,1 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Elektro Oáza

mám zatím velice krátkou dobu, ale dobrý

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• Ostrý a tichý kráječ zatím jsem spokojen
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Není velký a vyhovuje mi. Jenom nevím, jak objednát kotouč na sýr a salám. V nabídce není.

• Je to bytelný přístroj, nic se nehýbe, vše drží, dají se krájet plátky od pár desetin milimetru, protože se dá nastavit na plátky od 0mm. Sušené maso, Eidam se dají krát i na dodávaném zoubkovaném noži.
    • Krátký kabel, asi 1 m

Kráječ jsem koupil, protože si po domácku občas vyrábím sušené maso a potřebuji ho krájet na průsvitné plátky. Rovněž vyškolené salámy typu uherák atp. se dají bez problému krájet na průsvitné plátky.

KLUGE (značka)

Děkujeme za Vaše hodnocení našeho produktu.

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• Ještě jsem s ním nepracovala.

KLUGE (značka)

Děkujeme za Vaše hodnocení našeho produktu.Nezapomeňte si kráječ u nás registrovat, budete mít prodlouženou záruku na 3 roky.

O.K.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Jsem spokojená

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

zatím spokojenost , mám jen chvíli

ELMAXSHOP.CZ (prodejce)

Děkujeme za Vaše hodnocení našeho produktu.
    Tým ELMAXSHOP.CZ